Yükleniyor...

FİYAT LİSTESİ – Kayıt Yenileme

Meltem Koleji » Kayıt » FİYAT LİSTESİ – Kayıt Yenileme

Meltem Koleji Özel Kayıt Fırsatı Yeni Öğrenciler için %20 Eğitim İndirimi

Kayıt Yenileme Koşulları

 1. Fiyatlarımıza KDV dahil olup, eğitim ücretimize servis, kırtasiye ve kıyafet ücretleri dâhil değildir.
 2. Yemek ücretleri yukarıda belirlenen liste fiyatından ödenir. Öğrencinin alacağı bursluluk ve indirim oranları yemek ücretinde geçerli değildir. Ramazan Ayında oruç tutacak öğrenciler için yemek ücretinde 200 TL indirim yapılır.
 3. Hafta içi ve hafta sonu yapılan tüm etütler ücretsizdir.
 4. 30 Nisan 2018 tarihine kadar yapılan kayıt yenilemelerde bir önceki yılla aynı ücret anlaşmasına %10 artış uygulanır, bu tarihten sonra liste fiyatımız geçerlidir.
 5. 30 Nisan 2018 tarihine kadar yapılan okullarımız arası kayıt geçişlerinde (anasınıfından ilkokula, ilkokuldan ortaokula ve ortaokuldan liseye) liste fiyatına %30 indirim yapılır.Bu tarihten sonra indirim oranı %10’a düşer.
 6. Yeni kayıt olacak kardeşler için %5 indirim uygulanır.
 7. Peşin ödemelerde %5 indirim uygulanır.
 8. Durumu birden fazla indirim oranına uygun olanlara, sadece büyük orandan indirim uygulanır.
 9. Taksitli ödemelerde taksit sayısı; 30 Nisan 2018’ye kadar yapılan kayıtlar için 10 taksit, Haziran-Temmuz ayları için 9 taksit, Ağustos-Eylül ayları için 7 taksit ve sonrası için en fazla 5 taksit olarak uygulanır.
 10. Taksitli ödemeler; Toplam ücretin %15’i kayıtta peşin ödenmek üzere,
  geri kalan ücret 9. maddede belirtilen taksit miktarlarında anlaşmalı olduğumuz bankalar veya kredi kartları aracılığı ile tahsil edilir.
 11. Kayıt görüşmeleri randevu ile yapılmaktadır. Randevu almak için (0312) 325 9090‘ı aramanızı ve ya randevu formunu doldurmanızı rica ederiz.