Yükleniyor...


Seviye Tespit Sınavı Yaptık

Meltem Koleji » Haberler » Seviye Tespit Sınavı Yaptık

Özel Meltem Okulları kapsamında faaliyet gösteren Meltem İlkokulu, Meltem Ortaokulu ve Meltem Koleji öğrencilerine yönelik seviye tespit sınavı, 21 Eylül 2012 cuma günü yapıldı. Okulumuz dersliklerinde yapılan sınava 4. sınıflardan 12. sınıflara kadar tüm şubeler eksiksiz katıldı.

Meltem Okulları Ölçme-Değerlendirme Birimi tarafından hazırlanan sınav için öğrencilere 120 dakika süre verildi. Bu sınavda 4. sınıflara 60, 5,6 ve 7. sınıflara 80, 8. sınıflara 90, 9. sınıflara 100, 10, 11 ve 12. sınıflara 120 soru soruldu. Sınav soruları, öğrencilerimizin geçen sene gördükleri konulardan hazırlandı.

Ölçme-Değerlendirme birimi, bundan sonraki aşamanın 3 haftada bir çarşamba günleri gerçekleştirilecek olan ve okulun tamamı için hazırlanan konu tarama sınavları ve guruplara özel hazırlanan değişken aralıklı ÖSYM’ye yönelik sınavlar ile devam edeceğini bildirdi.

21 Eylül Cuma günü gerçekleştirilen sınavda, seviyelerine göre dereceye giren ilk üç öğrenci aşağıda listelenmiştir. Tüm öğrencilerimizin başarılarının devamını dileriz.

SINIF 1. ÖĞRENCİ 2. ÖĞRENCİ 3. ÖĞRENCİ
4.Sınıflarda A. Betül GÜLTEKİN Fatıma EKİCİ Hasan DOĞAN
5.Sınıflarda Ahmet GÜLTEKİN Zeynep KILIÇ Mert UZUNALİ
6.Sınıflarda Fatıma TORAMAN Yakup TURAN Melis POLAT
7.Sınıflarda Ayşenur UYSAL Y. Emre KULOĞLU Fatıma KAPLAN
8.Sınıflarda Fatıma GÖKSEL Fatıma ÖZİLHAN Oğuz ŞENSİZOĞLU
9.Sınıflarda A. Haydar GÖKSEL Fatma İLİK İrem ÜSTEK
10.Sınıflarda Fatma GÜLTEKİN Gülbanu AYKAÇ Müjde BAYRAMBEY
11.Sınıflarda Sevdanur KÖŞGER H. Kübra KIYICI Bengüsu ÇINAR
Yayınlanma tarihi: 22 Eylül 2012 Cumartesi, 17:37