Yükleniyor...

eTwinning Başarısı Taçlandırıldı

Meltem Koleji » Eski Haberler » eTwinning Başarısı Taçlandırıldı

Okulumuz ilkokul öğretmenlerinden Sevda Silier rehberliğinde hazırlanan “Samsun’dan Doğan Bağımsızlık Güneşi” projesi E-Twinning kapsamında başarılara imza atmıştır. Proje süresince emeğini eksik etmeyen öğretmenimize ve 4/A sınıfı öğrencilerine düzenlediğimiz ödül töreni ile ödüllerini ve plaketlerini takdim ettik. Akabinden her ay düzenli olarak belirlenen “ayın sınıfı” uygulamamızın kazananları açıklandı.

Ayın sınıfı uygulaması, motivasyonu ve manevi kazançları açısından son derece önem verdiğimiz bir uygulamadır. Bu uygulama ile Ekim ayının sınıfını belirledik. 9/B sınıfı Ekim ayının sınıfı seçilmiştir. Sınıf öğretmeni olan Matematik öğretmenlerimizden Şerife Demirci’yi tebrik ettik. Öğrencileri adına belgesini alan öğretmenimizin gözünden mutluluğu okunuyordu.

Bir büyük başarı da 7/B sınıfı öğrencimiz Mustafa Haydar EKİCİ’den geldi. Öğrencimiz Türkiye çapında yapılan sınavda Keçiören ve Ankara’da birinci, Türkiye’de beşinci olarak okulumuzu gururlandırmıştır. Öğrencimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

 

 

Yayınlanma tarihi: 2 Kasım 2019 Cumartesi, 10:27