Yükleniyor...

Matematik, Fen ve Teknoloji Yarışması

Meltem Koleji » Duyurular, Eski Haberler » Matematik, Fen ve Teknoloji Yarışması

Yarışma Hakkında

Özel Meltem Okulları olarak 2010 yılında başlattığımız “Matematik, Fen ve Teknoloji Yarışması” Ankara genelinde çok büyük yankı uyandırdı.

Her sene Ankrara’nın merkez ve yakın ilçelerindeki ilköğretim okullarından binlerce öğrencinin katılımı ile gerçekleştirilen yarışmamız, onlarca öğrenciye ödüller dağıtmamıza ve daha iyi bir eğitim imkânı sağlamamıza vesile oldu.

Sizlerden gördüğü büyük teveccüh sonucunda “Metematik, Fen ve Teknoloji Yarışması”, “Bir Meltem Geleneği” haline gelmiştir.

Yarışmamız 13 Nisan 2013 tarihinde yapılacaktır. 4, 5 ve 6. sınıflar yarışmaya saat 10:00‘da başlarker, 7. ve 8. sınıflar 13:30‘da başlayacaklar. Yarışmaya son başvuru tarihi 12 Nisan 2013‘dür

Bu sene neler olacak?

Bu sene 4.sünü düzenleyeceğimiz yarışma ile; 4, 5, 6, 7 ve 8. sınıf öğrencilerimizin Matematik, Fen ve Teknoloji düzeylerini ölçme, onları kendileri adına doğru bir biçimde yönlendirmeyi hedefliyoruz.

Her zamanki gibi katılan tüm öğrencilere süpriz hediyeler, ayrıca dereceye giren öğrencilere eğitim hakkı ve başarı ödülleri veriyoruz.

hediyeler

Amacımız; yarışma ile ulaşabildiğimiz tüm öğrencilere karşı eğitim sorumluluğumuzu yerine getirmek, onlarca öğrenciye burs imkânları sunmak ve böylece onların daha iyi şartlarda eğitim almalarını sağlamaktır.

Başvuru İşlemleri

4. Matematik, Fen ve Teknoloji Yarışmasına kayıt olmak için buraya tıklayınız ve açılan formu dikkatle doldurunuz. Formu kaydettikten sonra ekrana gelecek olan sınav giriş belgesi ve nüfus cüzdanınız ile belirtilen gün ve saatte okulumuzda olunuz.

Yayınlanma tarihi: 3 Nisan 2013 Çarşamba, 10:10