Yükleniyor...

Yeni Eğitim Yılı Tanışma Programı

Meltem Koleji » Eski Haberler » Yeni Eğitim Yılı Tanışma Programı

Özel Meltem Okulları müdürleri ve öğretmenleri, Meltem ailesine yeni katılan velilerle tanışma programında bir araya geldi.

Okul bahçesinde düzenlenen tanışma programında veliler, sınıf ve branş öğretmenleri ile tanışıp okulun eğitim sistemi hakkında bilgi aldılar.

Açılış konuşmasını yapan Okul Kurucumuz Dr. Abdullah Terzi; “Özel Meltem Okulları ‘Başarılı örnek nesiller yetiştirmek için’ prensibiyle öğrenci ve veli memnuniyeti oluşturmadaki kararlılığı, üstün nitelikli ekip, modern alt yapı ve öncü uygulamaları ile Türkiye’ye model oluşturmak ve dünyada referans gösterilen eğitim kurumlarından biri olmak vizyonu ile 1995 yılından beri çağdaş eğitim dünyasındaki faaliyetlerine devam etmektedir.” dedi.

Ülkemizin kalkınması için öğrencileri durmadan çalışmayı amaçlayacak şekilde eğitecek olan eğitim kadrosu velilere tanıtıldı.

Meltem İlköğretim Okulu müdürü Cömert Yılmaz ve Ankara Akşam Lisesi müdürü Ekrem Mısır‘ın konuşmaları ardından Meltem Koleji müdürü Ahmet Yaşar Özdemir yaptığı konuşmada; okulumuzun yemekhane hizmeti, öğrenci servisi, öğrenci kıyafetleri, ders kitapları, yeni eğitim sistemi gibi hizmet ve uygulamaları hakkında bilgiler verdi.

Öğretmenlerimiz ve okul personelimizin velilerimize takdim edilmesinin ardından, hayırlı bir eğitim-öğretim yılı temennisi ile program kapanışı yapıldı.

[nggallery id=8]

Yayınlanma tarihi: 11 Eylül 2012 Salı, 14:11