Yükleniyor...

blank
blank
blank
blank

%20 Erken Kayıt Fırsatı!
Veli Adı Soyadı
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Öğrenci Adı Soyadı
Sınıf
Sizi Ne Zaman Arayalım?
Veli Bilgilendirmesini okudum, kabul ediyorum.
kategori logo
kategori logo
El üstü eğitim.

Meltem Koleji Ailesinden Olmaya Hoş Geldiniz

Her öğrenciyi başarılı kılmayı kendisine misyon edinen Meltem Okulları, bu doğrultuda her geçen gün bünyesine yenilikler katarak büyümeye devam ediyor. Üniversite sınavlarında LYS’de Türkiye 51.si, Türkiye 56.sı, Türkiye 61.si, Türkiye 88.si, Türkiye 1000.si, Lise sınavlarında Türkiye 1.leri, %0.17’lik, %0.44’lik dereceleri Uluslararası Bilim Temelleri Bilgi yarışması (URFODU) İngilizce Branşında 3 dünya 1.si, 7 dünya 2.si, 1 dünya 3.sü, Uluslararası Bilim Temelleri Bilgi yarışması (URFODU) Matematik Branşında 2 dünya 1.si, 10 dünya 2.si, 10 dünya 3.sü, Uluslararası Bilim Temelleri Bilgi yarışması (URFODU) Coğrafya Branşında 1 dünya 1.si, 1 dünya 2.si, 3 dünya 3.sü, Uluslararası Bilim Temelleri Bilgi yarışması (URFODU) Biyoloji Branşında 5 dünya 2.si, 9 dünya 3.sü, OXFORD BIG READ iç anadolu bölge 1.si, bölge 7.si, sporda, yabancı dilde ve görsel sanatlarda Dünya ve Türkiye dereceleri çıkarma başarısı göstermiştir.

Bir ülkenin geleceği, o ülke insanlarının göreceği eğitime bağlıdır. Albert Einstein

EĞİTİMLER

Anasaınıf, İlkokul, Ortaokul, Anadolu Lisesi ve Akşam Lisesi ile Keçiören Etlik‘te özel okul eğitimi vermekteyiz.

blank

İnsan kuvvetsiz, mukavemetsiz ve istinatsız doğar; onu kuvvetli, mukavemetli bir insan yapacak olan eğitimdir. Jean J. Rousseau

blank

blank

blank

Bir mermer parçası için heykeltraş ne ise, ruh için de eğitim odur. Thomas Edison

blank

blank
blank
blank
blank
blank

blank

Aslında bir insana yeni bir şey öğretemezsiniz, siz ona yalnız kendi içinde bir şeyler keşfetmesine yardımcı olabilirsiniz. Galileo Galilei

blank
blank

Bir millet irfan ordusuna sahip olmadıkça, muharebe mekanlarında ne kadar parlak zaferler elde ederse etsin, o zaferlerin kalıcı sonuçlar vermesi ancak irfan ordusuna bağlıdır. Mustafa Kemal Atatürk

blank
blank
blank

blank

blank
blank
blank
blank

blank

blank
blank
blank
blank
blank

Öğrencilerimizin yaş ve gelişim düzeylerine göre diyetisyenler tarafından hazırlanan ve okul idaresi tarafından da onaylandıktan sonra internet sayfamızda velilerimizle paylaşılan menülerimizde bulunan yemekler, okulumuzun teknik donanımlı mutfağında hijyen eğitimi almış mutfak personelimiz ve aşçılarımız tarafından temizlik kurallarına dikkat edilerek hazırlanmaktadır. Bu lezzetli yemekler tıpkı anne elinden çıkmış gibi sıcacık bir biçimde, güler yüzlü personelimizin servisiyle günlük 600 kişiye hizmet veren yemekhanemizde öğrencilerimize sunulmaktadır.
Mutfak ve yemekhane personeli düzenli aralıklarla iş yeri hekimi tarafından sağlık muayenelerinden geçirilmekte ve yine mutfak personelimizin tetkikleri sağlık bakanlığı onaylı labaratuvarlarda yapılmaktadır. Yemek kalitesinin devamlılığı için mutfakta kullanılmak üzere satın alınan tüm ürünlerin tazelik ve kalite kontrolü günlük olarak yapılmaktadır.
Geleneksel Anadolu lezzetlerimizin yanı sıra dünya mutfaklarından seçilen yemeklerle öğrencilerimizin değişik tatlar denemesi sağlanarak beslenme saatleri bir kültür faaliyetine dönüştürülmektedir.
Öğretmenlerimiz öğrencilerimizin sofra adabına uygun davranma biçimleri geliştirmeleri hususunda oldukça hassas davranmaktadırlar. Özellikle yiyecekleri israf etmeme konusunda okulumuz bünyesinde oluşturulan beslenme komisyonu tarafından paylaşılan çeşitli doküman ve görsellerle öğrencilerde farkındalık oluşturulmaya çalışılmaktadır. Yemekhanemizde artan yemekler ise okulumuzun çevresinde bulunan hayvan barınaklarındaki sevimli dostlarımızla paylaşılmaktadır.