Yükleniyor...

Biz Bir Aileyiz

Meltem Koleji » Biz Bir Aileyiz

Özel Meltem Koleji olarak Veli görüşmelerine oldukça dikkat etmekteyiz. Okulumuzda bireysel veli görüşmeleri, sınıf veli çayları, veli ev ziyaretleri ve veli toplantıları yaparak velilerimizle sürekli iletişim halindeyiz.
Yılda en az iki defa velilerimiz için veli çayı toplantıları yapılarak sınıf öğretmeni ve okul rehber öğretmeni tarafından velilerimiz bilgilendirilir.
Velilerimiz, veli toplantılarının dışında da ihtiyaç duyduklarında randevu alarak idarecilerimizle ve öğretmenlerle bire bir görüşme yapabilirler.
Özel Meltem Koleji öğretmenlerinin randevu saatleri okul web sitemizde ayrı ayrı mevcuttur. Her öğretmenin veli görüşme saati bulunmaktadır.
Bu görüşmelerde öğrencilerimizin gelişim süreçleri,okul psikologumuz tarafından velilerimize aktarılır. Ayrıca kurumumuzda rehberlik psikolojik danışmanın yanında kurum psikologumuz da bulunmaktadır.
Her hafta öğrencilerimizin yapmış oldukları etkinlikler, öğretmenler tarafından velilerimize mesajla sunulur. Öğrencilerimizin etkinlik sırasında çekildikleri fotoğraflar, videolar velilerimize gönderilir. Çünkü okulumuz yıl boyunca yaptığı çalışmalarca veliyi ortak eder. Düzenlediğimiz programlar, geziler, veli çayları ile aileler birbirlerini daha yakından tanıma fırsatına kavuşurlar.
Velilerimiz okul rehberlik servisinden randevu alarak hafta içi ve cumartesi günü 09.00-16.50 saatleri arasında rehber öğretmenimizle ve kurum psikoloğumuzla bireysel görüşmeler yapabilirler.

Dediğimiz gibi, “Biz Bir Aileyiz”

Haber ve Faaliyetlerimiz