Yükleniyor...

Seviye Tespit Sınavı Yaptık

Meltem Koleji » Eski Haberler » Seviye Tespit Sınavı Yaptık

Özel Meltem Okulları kapsamında faaliyet gösteren Meltem İlkokulu, Meltem Ortaokulu ve Meltem Koleji öğrencilerine yönelik seviye tespit sınavı, 21 Eylül 2012 cuma günü yapıldı. Okulumuz dersliklerinde yapılan sınava 4. sınıflardan 12. sınıflara kadar tüm şubeler eksiksiz katıldı.

Meltem Okulları Ölçme-Değerlendirme Birimi tarafından hazırlanan sınav için öğrencilere 120 dakika süre verildi. Bu sınavda 4. sınıflara 60, 5,6 ve 7. sınıflara 80, 8. sınıflara 90, 9. sınıflara 100, 10, 11 ve 12. sınıflara 120 soru soruldu. Sınav soruları, öğrencilerimizin geçen sene gördükleri konulardan hazırlandı.

Ölçme-Değerlendirme birimi, bundan sonraki aşamanın 3 haftada bir çarşamba günleri gerçekleştirilecek olan ve okulun tamamı için hazırlanan konu tarama sınavları ve guruplara özel hazırlanan değişken aralıklı ÖSYM’ye yönelik sınavlar ile devam edeceğini bildirdi.

21 Eylül Cuma günü gerçekleştirilen sınavda, seviyelerine göre dereceye giren ilk üç öğrenci aşağıda listelenmiştir. Tüm öğrencilerimizin başarılarının devamını dileriz.

SINIF1. ÖĞRENCİ2. ÖĞRENCİ3. ÖĞRENCİ
4.SınıflardaA. Betül GÜLTEKİNFatıma EKİCİHasan DOĞAN
5.SınıflardaAhmet GÜLTEKİNZeynep KILIÇMert UZUNALİ
6.SınıflardaFatıma TORAMANYakup TURANMelis POLAT
7.SınıflardaAyşenur UYSALY. Emre KULOĞLUFatıma KAPLAN
8.SınıflardaFatıma GÖKSELFatıma ÖZİLHANOğuz ŞENSİZOĞLU
9.SınıflardaA. Haydar GÖKSELFatma İLİKİrem ÜSTEK
10.SınıflardaFatma GÜLTEKİNGülbanu AYKAÇMüjde BAYRAMBEY
11.SınıflardaSevdanur KÖŞGERH. Kübra KIYICIBengüsu ÇINAR
Yayınlanma tarihi: 22 Eylül 2012 Cumartesi, 17:37